SEO mokymai, kursai, pamokos video formate

Kiekvienas iš mūsų susiduria su įvairiais iššūkiais turėdamas internetinę svetainę. Pradedant nuo idėjos stadijos, kūrimo ir vystymo. Kaip sukurti svetainę atrodo daug mokslo nereikia. Tačiau kai suprantate jog į svetainę niekas neužsuka, nes jos neranda per paieškos sistemas, tada iškyla nauja problema. Kaip ja optimizuoti?  Tam reikalui pradeda domėtis SEO mokymais, ieškoti įvairių SEO kursų ar pamokų internete. Nemažai medžiagos yra pateikiama anglų kalba, jos labai daug ir įvairios, sunku atsirinkti kurie mokymai yra tikslingi, o kurie tik laiko švaistymas. Galų gale randate įmonę teikiančią SEO pamokas, užsirašote į kursus ir vykstate klausyti. Jei esate tik pradedantysis tai gali pasirodyti visai naudingi kursai, tačiau jei esate labiau pažengęs ir pats jau suprantate be mokymų kas yra page title, anchor tags, backlinks, alt text ir panašiai, anksčiau minėti mokymai gali paisrodyti tik beverčiai ir tik laiko švaistymas. Niekas konkrečiai nepadeda sudaryti svetainės iškėlimui reikalingo veiksmų plano. Tik pasakoja visokiu būdus kaip ką galima daryti, tačiau kaip visą tai daryti bendroje visumoje? Kas po ko turi sekti, kiek teksto reikia parašyti? Kiek raktažodžių panaudoti tekste, kiek kokių nuotraukų įdėti, ar tikrai youtube nuorodos padeda, kokias atgalines nuorodas dėti ir panašiai.

 

Naujausios SEO tendencijos

Išklausęs ir apskaitęs galybę įvairių internetinių šaltinių ir kursų, viską taikęs praktikoje, galų gale atradau sistemą kuri veikia, ir ta sistema veikia DABAR ir šiandien. Aš su Jumis pasidalinsiu konkrečiu veiksmų planu ką, kaip, kada, kiek ir kodėl reikia daryti norint iškilti į pirmąjį Google puslapį. Šie mokymai tiks pradedantiesiams ir jau pažengusiems specialistams. Išklausę ir įsisavinę šią kursų medžiagą galėsite nesunkiai optimizuoti Lietuvos ir užsienio puslapius Google paieškos sistemai. Pamokos yra pateikiamos video formate, tad galėsite persižiūrėti medžiagą tiek kartų kiek norėsite, nereikės vyksti į jokius seminarus ir klausyti visos paskaitos, jei jau kažką gerai žinote galite tiesiog tą pamoką praleisti ir žiūrėti kitą. Jei kažką primiršote galite atsisukti įrašą ir dar kartą peržiūrėti.SEO mokymai

Pasiekti pirmą poziciją Google paieškos sistemoje yra daug lengviau nei manote

Ir tai pasiekiama ne vien tik kuriant kokybišką turinį, meldžiantis Google ir beviltiškai laukiant kol stebuklas įvyks.

  • Neturite pakankamai pasitikėjimo savimi kaip SEO specialistas siūlydamas paslaugas klientams tiksliai nežinodami ar pavyks jų svetainę sėkmingai iškelti?
  • Nepavyksta tinkamai optimizuoti savų svetainių ir patekti į Google TOP3?
  • Jaučiatės bejėgiai prieš Google reitingavimo sistemą, negalite kontroliuoti savo pozicijų paieškos rezultatuose ir nuspėti kaip į pakeitimus reaguos Google algoritmas?

SEO nėra miręs, kaip kad dauguma žmonių po nesėkmingų bandymų optimizuoti svetaines, mano!

SEO tai matematinių algoritmų visuma, pagal kurią Google sprendžia kurią svetainę kurioje pozicijoje reitinguoti.

Ir aš turiu Jums gerų žinių!

Atskleisiu  labai konkrečią žingsnių sekos formulę optimizuojant internetines svetaines.

Turiu pripažinti…

Kad SEO šiomis dienomis yra daaaaaaaug kartų sudėtingesnis, sunkesnis ir ilgesnis procesas nei kada nors prieš tai.

Dabar neužtenka kelių atgalinių nuorodų su tikslios atitiktie raktiniu žodžiu (backlink). Taip tik dar labiau supykdysite Google Penguin.

Ir netgi negalima turėti svetainėje dviejų atskirų puslapių kalbančių apie tą pačią temą, nes galite būti apkaltintas straipsnių duplikavimu.

O kurti „kokybišką“ turinį, kaip kad Google pataria ir laukti kol kada nors iškilsite į viršų, tai irgi beviltiška…

Taigi, nebevyniokime žodžių į vatą:

Jei norite būti pirmi Google paieškos rezultatų puslapyje ir galvojote kad laikydamiesi Google rekomendacijų Jums tai pavyks – labai smarkiai klystate!

Jei netikite galite patys pabandyti.

Šiai dienai tik supratimas kaip veikia Google algoritmas gali padėti svetaines iškelti aukščiau konkurentų.

Tik įsivaizduokit:

Turit pilnut pilnutėlį oficialų sąrašą, kažkokiu būdu nutekėjusį iš Google biuro, kuris nulemia kuri svetaine kaip yra reitinguojama. Tokiu atveju galėtumete BET KOKIĄ svetainė iškelti į patį viršų.

Jums tik tereikėtų laikytis algoritmo formulės ir vieną po kito paeiliui žiūrėti už ką yra pridedami taškai.

Deja, tai yra nerealu, Google šio algoritmo formulė saugo po devyniomis spynomis, už devynių kalnų ir dvylikos jūrų.

Jei šio algoritmo formulė būtų viešai prieinama, tik pagalvokite kokie paieškos rezultatai mums būtų pateikiami?

Matyt baisesni negu baisiausi, nes kiekvienas siektų pasipelnyti iį lankytojų srauto.

Taigi, kaip mums žinoti kurie faktoriai leidžia svetainėms gauti pliusiukų paieškos rezultatuose?

O gi paprastai: pasirenkate testuojamą svetainę ir testuojate skirtingus veiksmus sekdami kaip keičiasi pozicijos rezultatuose.

Ir taip testuojate daug ir įvairių dalykų, po vieną, po du, paskui bandote įvairias kombinacijas…

Jei nežinote ką ir kaip testuoti, tuomet skaitote kiek įmanoma daugiau literatūros ir testuojate ką jau perskaitėte.

Tokie testai atskleidžia kaip google algoritmas veikia, į ką kaip reaguoja.

SEO optimizavimas šiais laikais yra tapęs tikru matematiniu mokslu!

Ir tai reiškia, kad tai yra tik laiko ir pinigų klausimas, ar pavyks uždominuoti pasirinktus raktažodžius.

Praktiniai įgūdžiai ir kiti gebėjimai tampa nebe tokie svarbūs, kai suprantate kaip algoritmas veikia.

Jūs tiksliai žinote, ką reikia padaryti, kad bet kokia svetainė pagal bet kokį raktažodį iškiltų į TOP 1.

Taigi kai klientas klausia ar galite mane iškelti į viršų pagal vienokį ar kitokį raktažodį, jūs nepuolate į paniką ir net nedvejodami atsakote:

„Aš galiu tai padaryti“

Šitaip tvarkotės su klientais.

O jei užsiimate partnerysčių programomis (affiliates), tai jau nebekyla klausimas ar uždirbsite iš to pinigų, tačiau kyla kitas klausimas – ar pakankamai uždirbsite pinigų atsižvelgiant kiek laiko investuosite iškelinėdami svetainę ir generuodami lankytojų srautą?

Galite užsiimti bet kokia SEO veikla, ar tai būtų SEO paslaugos klientams, ar tai būtų Jūsų pačių partnerysčių programų puslapiai (affiliates) ar  tiesiog „iškelk ir išnuomok“ strategija.

Visa tai galite pasiekti ir turėti pilną kontrolę tapdami SEO ekspertais.

Ne tokiais kaip kad 99% visų SEO specialistų siūlydami: „Aš Jūsų svetainės nuorodas talpinsiu naujienų tinklapių straipsniuose už 20 EUR ir dar, beje, už SEO palaikymą Jums reikės mokėti 300EUR/mėn“

Aš turiu omenyje, kad turite būti TIKRAS SEO EKSPERTAS

SEO ekspertas dėvintis juodąjį SEO diržą.

 

Ekspertas, kuris gali iškelti bet kokią svetainę pagal bet kurį pasirinktą raktažodį, atsižvelgiant į laiką ir biudžetą.

Nenustokite testavę ir Jūs tikrai patapsite tokiu profesionalu. Aš tai garantuoju!

Jei esate rimtai nusiteikę įvaldyti SEO profesionalų technikas, yra greitesnis būdas viso to išmokti.

 

NES TESTAVIMAS YRA DAUG LAIKO UŽIMANTIS PROCESAS

Matote, kad atliktumėte bandymus su svetainėmis Google paieškos sistemoje, turite visų pirmą daug skaityti ir mokytis apie galimas manipuliacijas duomenimis, po viso to turite sulipdyti konkrečią strategiją ir ją pritaikyti realioje svetainėje.

Tai veikia, tačiau ne visi turi metus ar dugiau laiko erzinti ir žaisti su Google robotuku.

Tai nėra procesas kurį galėtumėte atlikti per artimiausias 30 dienų…

Gera žinia ta kad Jums ir nereikia to daryti

Paskutinius tris metus praleidau skaitydamas krūvą įvairiausių užsienietiškų blog‘ų, peržiūrėjau begales video pamokų, kūriau ir optimizavau dešimtis savo testinių svetainių ir galų gale man pavyko atrasti veiksmų seką, kuri pastoviai leidžia pasiekti tų pačių gerų rezultatų paieškos rezultatuose.

Daug svetainių buvo tiesiog sunaikintos po Penguin atnaujinimo. Daug svetainių pavykdavo pozicionuoti šimtams įvairių skirtingų raktažodžių.

Tūkstančiai eurų buvo investuota į svetainių optimizacijas ir tik tam kad galų gale gaučiau automatinę algoritmo ar individualaus peržiūrėjimo baudą (manual penalty). Kitos svetainės, nepaisant taipogi investuotų nemažų lėšų, būdavo pakibusios antrajama puslapyje ir niekaip neperžengdavo pirmo puslapio ribos.

Ir žinoma buvo svetainių kurios, tikrai puikiai ir greitai iškildavo į paieškos viršūnes.

Viso šito procese aš stebėjau kiekvieną svetainę, kokius veiksmus atlikau, kokius rezultatus gavau ir visą tai dokumentavau ir išvedinėjau bendrą visų puslapių formulę – kas iš tiesų veikia.

Tinkamai ir detaliai aprašius šį procesą, man pavykdavo pastoviai kiekieną svetainę iškelti pagal norimus raktažodžius.

Ir šiandien aš noriu šia sistema pasidalinti su Jumis.

Kodėl tai noriu padaryti paklausite?

Nes aš sukčiavau ir tikrai netikėjau kad google patarimai gali atvesti į google top, tie patarimai yra tokie, nes google nori kad taip visi darytų.

Nesu aš kažkoks labai didis kompiuteristas, programuotojas ar hakeris. Nesu net ir tas, kurie save vadina „SEO senbuviais vilkais“, kurie jau šioje sferoje sukasi per 10 metų.

Po visu šituo slypi tik viena priežąstis kodėl šiandien esu būtent SEO specialistas.

Prieš keletą metų atsitiko taip kad visai atsitiktinai manęs toks vos pažįstamas kolga paprašė atlikti SEO optimizaciją jo svetainei ir pasiūlė už tai sumokėti.

O kadangi tuo metu, man tikrai reikėjo kažkaip prasimanyti pinigų, aš sutikau ir paėmiau iš jo pirmąjį savo avansą.

Ir akis išdegęs kibau į darbus

 

Jei ir Jums yra tekę ieškoti panašios temos, matyt jau žinote kiek daug įvairios informacijos yra internete. Labai sunku atsirinkti kuri informacija vertinga, o kuri tik šiaip parašyta vien tik todėl kad kažką reikia rašyti.

Mano megstamiausias SEO specialistų patarimas:

„Tai tu tik kokybišką turinį rašyk ir pamatysi kaip greitai tavo svetainė iškils“

Arba dar rasite tokių smarkiai pasenusių rekomendacijų kaip kad rašyti komentarus po įvairiais straipsiais su atgalinėm nuorodom į savo svetainę (blog comments),  daryti įrašus social bookmakrs svetainėse (nežinau kaip tiksliai tai išversti į lietuvių kalbą, tačiau kažkas panašaus į tokią vietą kur žmonės gali išsisaugoti ir dalintis „vertingom“ svetainių nuorodom vėliasniam naudojimui )

Tačiau mano laimei pavyko rasti ir tikrai geros informacijos, kai kuri būdavo laisvai prieinama, kita būdavo apmokestinta, tačiau kaip bebūtu tai pakeitė mano požiūrį į SEO.

Prieš keletą metų pradėjau gilintis kaip veikia privačių svetainių tinklas (PBN – Private Blog Network) ir kokia iš jo nauda.

Pradėjęs su jais dirbti ir atlikdamas bandymus su savo svetainėmis buvau šokiruotas kaip efektyviai tai veikia!

Patį pirmąjį bandymą atlikau su kolegos svetaine, nors ji ir nebuvo visiškai beviltiška, pozicionavo save kažkur pirmo puslapio pačioje apačioje, tačiau po 3 savaičių pašoko į TOP 1 pasirinkto raktažodžio rezultatų poziciją.

Nors ir tai nebuvo kažkas stebuklingo (kadangi jie ir taip jau buvo pirmajame puslapyje) tačiau mane tai šokiravo, kaip greit ir efektyviai tai suveikė.

Tai buvo daug greitesnis, saugesnis ir valdomas būdas efektyviai iškelti svetaines į google top.

Po dar daugelio bandymų taip iškelinėti svetaines pasitaikė visko, ir nuobaudų, ir deindeksavimo iš google.

Bet per visą tą laiką aš kruopščiai sekiau kaip į ką reaguoja Google ir sukūriau tikslią sistemą kaip žingsnis po žingsnio optimizuoti svetainę. Ir tai veikia, veikia būtent dabar ir dar bent keletą metų tikrai veiks!